Spotkania autorskie – ciąg dalszy…

Moja książka „Na obrzeżach świata – w centrum życia” trafia do coraz większej liczby czytelników dzięki życzliwym osobom, które zapraszaja mnie na spotkania zarówno do bibliotek, jak i miejsc, w których jestem po raz pierwszy.

Od lat bywam w Biliotece w Gminnej Bibliotece Publicznej w Górze Kalwarii z prelakcjami. I tym razem spotkałem się z wielkim zainteresowanie. Relacja ze spotkania przybrała taką formę:

https://www.facebook.com/watch/?v=414491430061161

Po raz pierwszy w życiu zostałem zaproszony przez… Szafę z Książkami, znajdująca się w Górach Kaczawskich i gościłem w Ekomuzeum Tkactwa i Barwienia Naturalnego w Chrośnicy. Wspaniałe inicjatywy i wspaniałe miejsce, godne polecenia.

Wcześniej niezwykłą przygodę – najpierw spotkanie autorskie, a potem zwiedzanie przeżyłem 15 pażdziernika 2021 roku w Twierdzy Kłodzko, po której oprowadził mnie Sławomir Machlowski – jeden z pasjonatów zajmujących się tym zabytkiem.

Pierwszy raz gościłem w Samorządowej Bibliotece Publicznej w Kepnie, gdzie 5 listopada 2021 przepytywała mnie Małgorzata Domagała. Ciesze sie, że dałem radę, a przy okazji zobaczyłam drugi co do wielkości w Wielkopolsce ( po Poznaniu) rynek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

nineteen − 7 =