Czytelnicy o książce…

Nadchodzą pierwsze opinie czytelników „Na obrzeżach świata – w centrum życia”. Cieszy mnie niezmiernie każda z nich, podzielę się więc z Wami tymi pierwszymi…

„Przeczytałam. Naprawdę potrafiłeś zabrać mnie w swoją podróż. Nie po zabytkach i cudach turystyki, tylko w szarą zakurzoną drogę, w zimno i upał, do ludzi. W drogę po świecie i po własnym wnętrzu. Bardzo niezwykła książka. Po prostu Twoja”.

Gabriela Wiatr

„Jest to znakomita autobiografia. A dla takich introwertycznych introwertyków jak ja to porządny thriller: i nie chodzi o to, że bohater krąży po obrzeżach świata, lecz że z premedytacją opuszcza strefę komfortu, na dobrą sprawę permanentnie znajduje się poza nią. Może rzeczywiście to tam jest centrum życia? W tych momentach, gdy porzucenie kontemplacji samego siebie i otworzenie się na drugiego człowieka nie jest kwestią wyboru czy zachcianki, lecz sprawą życia i śmierci”.

dr Michał Gierke

Sytuacje i historie opisane w książce są w bardzo, ale to bardzo przemawiającym do wyobraźni stylu. Czyta się naprawdę z przyjemnością nie dostrzegając, że w pewnym momencie ta przygoda się kończy i nie ma więcej rozdziałów. Podziwiam za odwagę, determinację, konsekwencję i nieustające podążanie za pasją. Życzę kolejnych równie nieoczekiwanych w wydarzenia podróży licząc po cichu, że kolejne wydania to jedynie kwestia czasu.

Agnieszka Hofman

Przeczytałam! Dobry papier, dużo kolorowych zdjęć. Czyta się tak samo przyjemnie, jak Pana słucha na spotkaniach. Ilość przygód jest niesłychana, wszystko opowiedziane z pierwszej ręki w sposób przystępny, bez niepotrzebnego zadęcia. Podziwiam Pan i Pana pasję. Dziękuję i mam nadzieję do zobaczenia w lepszym czasie.

Ewa Marciniec

Moją książkę można kupić:

https://wydawnictwo.kadruk.pl/produkt/na-obrzezach-swiata-w-centrum-zycia/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

12 + 8 =