Przedwiośnie. Niebawem KSIĄŻKA!

„Na obrzeżach świata – w centrum życia”

Jestem Mu niezwykle wdzięczny za to, że mnie słuchał, wspierał i krytykował, a przede wszystkim – obdarzał bezinteresownym zainteresowaniem i konkretną pomocą. Cezary, tak jak i kilkanaście innych osób, znajdzie się w ostatnim rozdziale pod znaczącym tytułem „Moi ludzie”.

Całe swoje młodzieńcze i dorosłe życie powiązałem z podróżą, a właściwie – włóczęgą, którą uważam za najdoskonalszy sposób przemierzania przestrzeni i poznawania świata. Kiedy dwa lata temu zacząłem kończyć swoją książkę – a był to proces żmudny i długotrwały, służący doskonale rozwojowi nie tylko moich umiejętności pisarskich – pojawił się problem ustalenia tytułu. Wtedy mój mentor – Cezary Figurski, wymyślił go dosłownie w chwilę. To był dowód na to, jak bardzo dobrze poznał i mnie, i moje życie.

Cezary Figurski z młodzieżą objętą Akcją Serducho
https://akcjaserducho.pl/

Wśród nich – Krzysztof Łyszczyk, przyjaciel od lat młodzieńczych, mój niezwodny „anioł stróż”. Razem wpadliśmy na pomysł założenia firmy, która sprowadza piękne drewniane meble z Indonezji (jednego z moich ulubionych miejsc na ziemi).

On i Agnieszka Lewińska – jako właściciele „Shekiny” – pomogli mi sfinansować druk książk

https://shekina.eu/pl/

Osobą, która sprawiła, że z powodzeniem wkroczyłem do szkoły średniej ( i ją ukończyłem!) była dyrektor Centrum Edukacji Zdroje, za co jestem Jej do dziś bardzo wdzięczny.

Danuta Langowska pomogła mi i tym razem, stając się sponsorką mojej książki.

Już jutro zacznie się przedsprzedaż książki w Wydawnictwie KAdruk.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

eight − 8 =